Top Banner
KOZMETİK VE DERMOKOZMETİK ÜRÜNLERİNDE TANITIM VE SAĞLIK BEYANI İLE İLGİLİ ÖNEMLİ UYARI'yı okumak için tıklayınız.

Kozmetik ve Dermokozmetik Ürünleri Sağlık Bakanlığı tarafından yayınlanan Kozmetik Yönetmeliğine göre kozmetik ürün şu şekilde tanılanmaktadır: İnsan vücudunun epiderma, tırnaklar, kıllar, saçlar, dudaklar ve dış genital organlar gibi değişik dış kısımlarına, dişlere ve ağız mukozasına uygulanmak üzere hazırlanmış, tek veya temel amacı bu kısımları temizlemek, koku vermek, görünümünü değiştirmek ve/veya vücut kokularını düzeltmek ve/veya korumak veya iyi bir durumda tutmak olan bütün preparatlar veya maddeler şeklindedir. Dermoevim.com'da satılan kozmetik ürünlerin ve takviye edici gıdaların, hiçbir hastalığı tedavi ettiği, tedavisine yardımcı olduğu, hastalığı önlediği, önlenmesine yardımcı olduğu iddia edilemez. Kozmetik ürünlerin cildin alt tabakalarında ve kalıcı olarak etki ettiği iddia edilemez. Sitemizde belirtilen açıklamalar, üretici, ithalatçı firmaların sunduğu ürün etiketi, broşür gibi bilgi ve belgelere dayanmaktadır. Bu bilgiler ürünlerin vaad edilen etkilerinin kesin olarak gerçekleşeceği ya da yan etkileri olmadığı anlamını taşımaz.

Supplement, Vitamin ve Besin Takviyeleri İnternet üzerinden satışı yapılan ürünlere ilişkin reklam ve ilanların kullanıcıları yanıltıcı, eksik ve kamu sağlığını bozucu nitelikte bilgiler içermesi yasak olduğundan; sitemizde satılan ürünlerle ilgili, özellikle tedavi edilmesi gereken rahatsızlıkları önlediği, tedavi ettiği ya da tedavisine yardımcı olduğu ve/veya ilaç niteliğinde olduğu şeklinde beyanlara yer verilmemektedir. Dermoevim.com aracılığı ile satılan gıda takviyeleri bitkisel içerikli takviye edici gıdalar olup, ilaç yerine tavsiye edilemez ve kullanılamaz. Site içerisinde ve/veya ürün detaylarında yer alan yazılar sadece bilgi amaçlıdır. Sağlık sorunlarınız ve tedavisi için mutlaka ilgili uzman doktorlara başvurunuz. Dermoevim.com olarak satışı yapılan tüm ürünler yetkili distribitör ve temsilcilikleri üzerinden temin edilmektedir ve %100 orijinaldir.

  • Yeni
Vitabiotics
Vitabiotics

Vitabiotics Wellman Energy 10 Efervesan Tablet

V15031

%100 Orijinal Ürün Garantisi

288,99
338,99
%14

288,99 'den başlayan taksit seçenekleri için tıklayın

VAR
Favorilere Ekle
  • Fırsat
  • Hızlı Kargo
  • 5021265247356

Vitabiotics Wellman Energy 10 Efervesan Tablet
Wellman® Energy, erkeklerin ihtiyaçlarına özel formüle edilmiştir ve L-Tirozin, L-Karnitin, Sibirya Ginsengi Ekstresi ve B vitaminlerinin yanı sıra vücudun enerji seviyelerini doğal olarak artırmak için gerekli vitaminler, mineraller, amino asitler ve özel besin maddelerini de içermektedir. Wellman® Energy tabletleri, normal enerji salınımına, zihinsel dinçliğe, vücudun fiziksel stresle başa çıkmasına ve enerji rezervlerinin korunmasına yardımcıdır. Her bir tablet bir bardak suda kolayca çözülebilir veya portakal aromalı içeceklere eklenerek tüketilebilir. Aspartam içermez. Vejetaryenler için uygundur. Düşük tuz içeriğine sahiptir. Yapay renklendirici içermez. Koruyucu içermez. Gluten içermez. Maya veya laktoz içermez. Hayvanlar üzerinde test edilmemiştir. Serinletici portakal aromalı bir içecek yapmak için bir tableti bir bardak suda eritin. Günde bir kez alın.

Wellman Energy

İngiltere’nin 1 numaralı erkek markası Wellman serisinden erkeklere özel Wellman Energy

Modern Erkeğin Yaşam Boyu Vitamini

Wellman® Energy, erkeklerin ihtiyaçlarına özel formüle edilmiştir ve L-Tirozin, L-Karnitin, Sibirya Ginsengi Ekstresi ve B vitaminlerinin yanı sıra vücudun enerji seviyelerini doğal olarak artırmak için gerekli vitaminler, mineraller, amino asitler ve özel besin maddelerini de içermektedir.

Wellman® Energy tabletleri, normal enerji salınımına, zihinsel dinçliğe, vücudun fiziksel stresle başa çıkmasına ve enerji rezervlerinin korunmasına yardımcıdır.

Yoğun Yaşam Temposunda

Yoğun yaşam tarzına sahip olanlar için Wellman® Energy tabletleri magnezyum, demir ve niasin (B3 vitamini) içerir. Bu vitamin ve mineraller normal enerji salınımına katkıda bulunurken, aynı zamanda vücutta normal oksijen taşınmasını da destekler.

Niasin (B3 vitamini), normal enerji oluşum metabolizmasına katkıda bulunur. Niasin, dolaşımı iyileştirmede etkilidir ve sağlıklı bir kardiyovasküler sistemin korunmasına yardımcı olur.*1

L-Karnitin, laktik asit birikimini azaltarak yorgunluğun giderilmesine yardımcı olur ve dayanıklılığı artırır. Kas metabolizması ve fiziksel performans üzerinde olumlu etkiler gösterir.

Uzun Çalışma Saatlerinde

Uzun çalışma saatlerinde yorgunluk ve bitkinliği azaltmaya yardımcı olan B6 ve B12 vitaminlerini içerir.

L-Tirozin, enerji oluşum ve salınımını destekleyerek metabolizmada rol oynar. *2

Yapılan çalışmalar, tirozinin uyku dönemlerinde zihinsel uyanıklığı iyileştirebileceğini göstermiştir. Bunun yanı sıra yoğun strese maruz kalan kişilerde tirozin takviyesinin stres yönetimi yeteneğini arttırdığı ve konsantrasyonu güçlendirdiği düşünülmektedir. *2

Tirozin eksikliği durumunda yorgunluk, halsizlik, depresyon gibi semptomlar ortaya çıkabilir.

Seyahatlerde

Bağışıklık sisteminin normal fonksiyonuna katkıda bulunan C vitamini ve çinkonun yanında Sibirya Ginsengi Ekstresi ve Koenzim Q-10 gibi özel besinler içerir.

Sibirya Ginseng Ekstresi, kalp ve dolaşım sistemi sağlığını iyileştirmenin yanında enerji verme, stres yönetimi konusunda destek ve beyin fonksiyonlarını uyarıcı etkileriyle bilinir. Ayrıca vücuttaki sistemleri geliştirerek canlılık ve güç kazandırmaya yardımcı olur. Bağışıklık sistemini destekler ve vücudun fiziksel stresle başa çıkmasına yardımcı olur.*3

İngiltere’nin 1 numaralı erkeklere özel geliştirilmiş vitamin markası Wellman, Wellman Energy ile birlikte yoğun yaşam temposunda, seyahatlerde ve uzun çalışma saatlerinde destek sağlar. Wellman Energy, ekstra enerji gerektiren zamanlarda Wellman Original ya da Wellman 50+ ile birlikte de kullanılabilir.

https://www.hsph.harvard.edu/nutritionsource/niacin-vitamin-b3/
https://www.ncbi.nlm.nih.gov/pmc/articles/PMC1863555/
Kachur K, Suntres ZE. The antimicrobial properties of ginseng and ginseng extracts. Expert Rev Anti Infect Ther . 2016 Jan;14(1):81 94. doi : 10.1586/14787210.2016.1118345. Epub 2015 Dec 2.

Magnezyum, Demir ve Niasin

Normal enerji oluşum metabolizmasına, yorgunluk ve bitkinliğin azalmasına katkıda bulunur.

Çinko

Bağışıklık sisteminin normal fonksiyonuna katkıda bulunur.

B Vitaminleri

B2, B6, B12 vitaminleri normal kırmızı kan hücresi oluşumuna katkıda bulunur.

Özel Besin Maddeleri

Sibirya Ginsengi, Koenzim Q-10, L-Karnitin

Doğal Tatlar

Tatlandırıcı içermez, lezzetli aroma.

Vitamin B2, B6, B12, C, Magnezyum, Folik Asit ve Pantotenik Asit yorgunluk ve bitkinliğin azalmasına katkıda bulunur2
Vitamin B2, B6, C, B12, İyot, Bakır, Biotin, Magnezyum normal enerji oluşum metabolizmasına katkıda bulunur2
Vitamin A, C, D, B6, B12, Selenyum, Demir, Bakır, Çinko, Folik Asit bağışıklık sisteminin normal fonksiyonuna katkıda bulunur.2
Biotin, Krom , Çinko normal makro besin öğeleri metabolizmasına katkıda bulunur.2
26.01.2017 tarih ve 29960 sayılı mükerrer Resmi Gazete’de yayınlanan Türk Gıda Kodeksi Beslenme ve Sağlık Beyanları Yönetmeliği

Wellman Original Nasıl Kullanılır?

Her bir tablet bir bardak suda kolayca çözülebilir veya portakal aromalı içeceklere eklenerek tüketilebilir.

Aspartam içermez.
Vejetaryenler için uygundur.
Düşük tuz içeriğine sahiptir.
Yapay renklendirici içermez.
Koruyucu içermez.
Gluten içermez.
Maya veya laktoz içermez.
Hayvanlar üzerinde test edilmemiştir.

Wellman Energy neden geliştirildi?

Wellman Energy, ekstra bir vitamin desteğine ihtiyaç duyduğunuzda Wellman tabletlerine ideal bir ektir. Erkekler için gerekli vitaminleri, mineralleri ve amino asitleri sağlaması için bilimsel olarak geliştirilmiştir.

Wellman Energy ne zaman önerilir?
Wellman Energy, yoğun bir yaşam tarzı sürdüren her yaştaki erkek için tavsiye edilir ve gerektiğinde her gün Wellman tabletleriyle birlikte alınacak ek bir besinsel enerji takviyesi olarak tasarlanmıştır.

Wellman Energy ilaçlarla aynı anda kullanılabilir mi?
Herhangi bir ilaç kullanıyorsanız doktorunuza veya eczacınıza danışmanızı tavsiye ederiz.

Wellman Energy bir adet kutusunda kaç adet tablet içerir?
Wellman Energy, paket başına 10 efervesan tablet içerir.

Wellman Energy nasıl ve ne zaman kullanılmalıdır?
Serinletici portakal aromalı bir içecek yapmak için bir tableti bir bardak suda eritin. Günde bir kez alın.

Wellman Energy Herhangi bir yan etkisi var mıdır?
Wellman Energy’nin belirtildiği şekilde alındığında bilinen hiçbir yan etkisi yoktur. Önerilen alımı aşmayın.

Wellman Energy Herhangi bir yararının görülmesi ne kadar sürer?
Sonuçlar kişiden kişiye değişmekle birlikte içtikten bir süre sonra enerji düzeylerinde iyileşme ile etkisini gösterir. Wellman Energy’nin kullanılabileceği maksimum bir süre yoktur. Düzenli olarak alınması tavsiye edilir.

Wellman Energy hangi tip Ginsengi içeriyor?
Wellman Energy, sporcular için fayda sağlayan Sibirya Ginsengini içerir.

Wellman Energy Tatlandırıcı içeriyor mu?
Wellman Energy, Sorbitol ve Sukraloz içerir.

İlaç değildir. Tavsiye edilen günlük porsiyonu aşmayın. Takviye edici gıdalar normal beslenmenin yerine geçemez. Çocukların ulaşamayacağı yerde saklayın. Hamilelik ve emzirme dönemi ile hastalık veya ilaç kullanılması durumlarında doktorunuza danışın.Kuru ve serin bir yerde direkt güneş ışığından koruyarak 25 °C’nin altında oda sıcaklığında saklayınız. Hastalıkların önlenmesi veya tedavi edilmesi amacıyla kullanılmaz.

Uyarılar ve Önlemler:
Tavsiye edilen günlük porsiyonu aşmayın.
Takviye edici gıdalar normal beslenmenin yerine geçemez.
Sağlıklı yaşam için dengeli ve çeşitli beslenme önemlidir.
Çocukların ulaşamayacağı yerde saklayın.
İlaç değildir.
Hastalıkların önlenmesi veya tedavi edilmesi amacıyla kullanılmaz.
Hamilelik ve emzirme dönemi ile hastalık veya ilaç kullanılması durumlarında doktorunuza danışın.
Yukarıdaki bilgiler üretici firma resmi web sitesindeki bilgilendirme metinleridir.

Taksit Taksit Tutarı Toplam Tutar
Peşin 288,99 288,99
Taksit Taksit Tutarı Toplam Tutar
Peşin 288,99 288,99
Taksit Taksit Tutarı Toplam Tutar
Peşin 288,99 288,99
Taksit Taksit Tutarı Toplam Tutar
Peşin 288,99 288,99
Taksit Taksit Tutarı Toplam Tutar
Peşin 288,99 288,99
Taksit Taksit Tutarı Toplam Tutar
Peşin 288,99 288,99
Taksit Taksit Tutarı Toplam Tutar
Peşin 288,99 288,99
Taksit Taksit Tutarı Toplam Tutar
Peşin 288,99 288,99

Bu ürünü denediniz mi? Yorum ekleyin

Güvenlik Kodu

Ürüne ait yorum bulunmamaktadır.

Benzer Ürünler
  • 1000 TL VE ÜZERİ -ÜCRETSİZ KARGO
  • %100 MÜŞTERİ MEMNUNİYETİ
  • GÜVENLİ - ONLINE ALIŞVERİŞ

© 2023 Dermoevim. Tüm hakları saklıdır.

Hipotenüs Hipotenüs® Yeni Nesil E-Ticaret Sistemleri ile Hazırlanmıştır.